M Group Development
fraza-11.jpg


Де ми будуємо


Партнери:

Етапи будівництва

Етапи будівництва. Вовчинецька 2 черга

Фотозвіт

Встановлення лавок та смітників в дворі

Детальніше...

 

Фотозвіт

Монтаж огорожі для спортивного майданчика

Детальніше...

 

Будівельна компанія «Мельник» запрошує в новий офіс

Лідерство за якістю. Таким принципом керується будівелька компанія Мельник . І не лише у зведенні житла, але й в обслуговуванні клієнтів. Для мешканців міста, котрі мріють придбати житло своєї мрії та для партнерів фірми, відкрили новий просторий офіс. Він розташований на 2-х поверхах першого житлового будинку від компанії. До офісу зручно дістатися з будь-якого куточка міста, як на громадському транспорті, так і на власному авто. Тут кожен відвідувач має змогу відчути європейську якість надання послуг у повній мірі. Адже в новому офісі є відділ продажу, приватний ЖЕК, який  обслуговує усі будинки зведені компанією «Мельник». Крім того для навчання персоналу є просторий конференц-зал, а для покупців, котрі  приходять з дітьми , передбачена  ігрова кімната. Будівельна компанія «Мельник» - будинки, в яких хочеться жити.

Заходьте за адресою: вул.Вовчинецька, 207

Телефонуйте : (0342) 50 11 50

(066)299 07 08

(067)299 07 08

 

Оновлена вулиця і новий офіс.

Вулиця Коломийська, яка отримала нове асфальтове покриття, нові тротуари та парковки з бруківки, очікує на заселення нових мешканців у один з найкращих новозведених будинків нашого міста. Вже незабаром гостинно відкриє свої двері новий просторий офіс будівельної компанії «Мельник», що розташований на двох поверхах у будинку за адресою Вовчинецька, 207.
alt

Детальніше...

 

Консьєрж-сервіс

Змонтовано браму і фіртку, тепер будинок має двір закритого типу, незабаром запрацює консьєрж-сервіс, що забезпечить порядок на території двору і недопущення сторонніх осіб.

 alt

Детальніше...

 
Більше статтей...

Наші проекти