M Group Development
fraza-12.jpg


Де ми будуємо


Партнери:

Події


Святкування 4 річниці компанії

Компанія "Мельник" відзначила свою 4 річницю. За час свого існування компанія досягла великого успіху на ринку первинної нерухомості і завоювала високий рівень довіри споживачів. Щороку будівельна компанія нарощує обсяги будівництва і 4-ту річницю святкує з показником понад 700 зведених квартир! Компанія "Мельник" славиться високою якістю будівництва. Колектив компанії щороку збільшується і кожен працівник робить свій вагомий внесок у велику справу компанії. Святкування відбулося під гаслом "Я люблю Україну", кожен з працівників отримав традиційну щорічну фірмову медаль від компанії, море позитивних емоцій від незмінних ведучих "Хлопців по-виклику", вишукане частування від одного з кращих ресторанів міста "Біле і чорне". Колектив компанії пишається своєю працею і надалі трудитиметься на благо нашого красивого міста і країни. Слава Україні!

Останнє оновлення (Середа, 14 січня 2015, 08:10)

Детальніше...

 

Святкування 3 річниці!

alt15 липня наша будівельна компанія відзначила 3 річницю свого заснування. З нагоди цієї події наші працівники та друзі зібралися в одному з найкращих ресторанів міста "Біле та чорне Black&White", де нас пригощали дуже смачними стравами і обслуговували на найвищому рівні. Це особливе свято в житті нашої компанії, адже кожен рік ми зростаємо, розвиваємось і, зібравшись разом, можемо порадіти за здобутки компанії вцілому і кожного працівника зокрема.

Останнє оновлення (Понеділок, 22 липня 2013, 11:18)

Детальніше...

 

Підкорюємо Говерлу!


Відомо, для того, щоб працювати і будувати, потрібно гарно відпочивати і набиратися сил. Найкращим джерелом енергії є активний відпочинок на природі. Літня пора - дуже сприятливий сезон для цього. Наша будівельна компанія вчергове організувала для своїх працівників відпочинок за містом. Якщо на одних вихідних ми насолоджувалися шумом Джуринського водоспаду і краєвидами Красногороду, то на інших вже підкорювали найвищу вершину нашої держави - Говерлу! Дійшли не всі ;) . Продовження буде...

alt

Останнє оновлення (Субота, 29 червня 2013, 15:40)

Детальніше...

 

Відбувся розіграш путівки до ОАЕ!

У суботу, 27 травня, в івано-франківському ресторані Black & White відбувся фінальний розіграш конкурсу «Пізнаємо світ разом» від будівельної компанії «Мельник» і «Репортера».

Конкурс розпочався у травні минулого року. За цей час відбулося 11 проміжних розіграшів, в ході яких читачі "Репортера" отримували заохочувальні призи та перепустки до фіналу. Остаточний розіграш поїздки на двох до Об'єднаних Арабських Еміратів відбувся у клубі Black & White.

Омріяний відпочинок отримала Олена Кулик з Івано-Франківська. За словами переможниці, вона й не очікувала, що саме їй посміхнеться Фортуна, тому ще не знає, хто поїде разом із нею на відпочинок.

Хоч конкурс і завершився, але співпраця будівельної компанії «Мельник» та «Репортера» триває. Слідкуйте за анонсами!

 

Березневі переможці

Вітаємо чергових переможців конкурсу від «Репортера» та будівельної компанії «Мельник»: Марію Савіцьку (село Пороги Богородчанського району), Євгена Солодуху (Долина), Романа Яськіва (Калуш).

Останнє оновлення (Понеділок, 20 травня 2013, 20:48)

Детальніше...

 
Більше статтей...

Наші проекти