M Group Development
fraza-4.jpg


Де ми будуємо


Партнери:

Події


Конкурс на кращий дизайн офісу!


alt

 

Детальніше...

 

Перші переможці отримали призи від компанії «Мельник»

Триває конкурс від будівельної компанії «Мельник» та газети «Репортер». Головний приз — поїздка на двох до Об'єднаних Арабських Еміратів. Зараз завершився перший етап конкурсу і визначились перші переможці.

Конкурс триватиме до травня 2012 року. Щомісяця шляхом жеребкування ми визначатимемо трьох переможців, які отримають невеликі, але приємні подарунки та автоматично потраплять до фінального розіграшу.

Останнє оновлення (Четвер, 19 липня 2012, 13:59)

 

8 липня 2012 року в Івано-Франківську відбулося "Свято щасливої сім’ї"


alt

Програма свята

 

Останнє оновлення (Четвер, 19 липня 2012, 14:03)

Детальніше...

 

Кличе зелена неділя 2012

03-04 червня 2012 року в селі Рівня Рожнятівського району проходив VІ Прикарпатський фольклорно-етнографічний фестиваль лемківської культури «Кличе Зелена неділя».

Кілька тисяч учасників і гостей з різних областей України та з Польщі, Словаччини, США демонстрували культурну і духовну спадщину етнічних українців – лемків-русинів, бойків, надсянців, холмщаків, підлящиків, які, попри виселення з етнічних українських земель, не втратили самобутню говірку, пісні, фольклор.

За словами голови регіонального лемківського товариства «Бескидське земляцтво» Юрія Марканича, фестиваль не випадково проходить у дні Зелених свят, адже саме у час такого релігійного свята у 1944 році розпочалося насильницьке виселення етнічних українців-лемків з території Польщі.

Будівельна компанія "Мельник" вже вдруге виступила офіційним партнером фестивалю. Директор компанії Іван Мельник, який є онуком депортованих лемків, вважає, що подібні заходи дозволяють вже впродовж багатьох років збирати українців з різних куточків нашої країни та іноземних держав; не забувати ті трагічні часи та поширювати лемківські традиції серед молодого покоління.

 

alt

Останнє оновлення (Середа, 06 червня 2012, 14:40)

 

14-й чемпіонат України з джиу-джитсу

21 квітня 2012 року в Івано-Франківську під егідою Національної асоціації джиу-джитсу України відбувся 14-й чемпіонат України з джиу-джитсу.

 Будівельна компанія «Мельник» виступила офіційним партнером даного чемпіонату. За словами директора компанії Івана Мельника, такі заходи слід проводити і підтримувати, адже  сьогодні наші молоді спортсмени готові гідно представляти не тільки Івано-Франківськ, а й всю Україну на подібних змаганнях.

 

alt

Останнє оновлення (Середа, 06 червня 2012, 14:03)

Детальніше...

 
Більше статтей...

Наші проекти