M Group Development
fraza-12.jpg


Де ми будуємо


Партнери:

Події

Анкети приймаються до 20 лютого 2012!!!

Заповнити анкету для участі в телевізійному проекті  "Молода сім’я Прикарпаття" сім’я може вдома і відіслати її разом з відео-презентацією сім’ї до 20 лютого 2012 року на електронну пошту організаторів Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  або в Молодіжній адміністрації Івано-Франківської області (вул. Грушевського, 21, каб. 640, білий будинок, з 11.00 до 17.00).

Анкету можна знайти в газетах "Репортер", "Галицький кореспондент", "Галичина".

Відео-презентація сім’ї – це ролик, в якому представлено членів сім’ї, їх захоплення, де працюють, навчаються, як проводять вільний час, чому саме ця сім’я має отримати квартиру тощо. Ролик має бути знятий на відеокамеру чи камеру мобільного телефону тривалістю 3-5 хвилин.

Бажаємо успіху!

 

Анкета для участі у телепроекті "Молода сім'я Прикарпаття"

Телепроект «Молода сім’я Прикарпаття» стартував. В ньому можуть взяти участь молоді сім’ї (батьки віком до 35 років), в яких є хоча б одна дитина (віком від 3 років), які проживають на території області, які заповнили

АНКЕТУ (скачати)

та відправили її разом з відео-презентацією своєї сім’ї на електронну пошту організаторів ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

Заповнити анкету для участі в телевізійному проекті сім’я може вдома і відіслати її на вище вказану електронну адресу або в Молодіжній адміністрації Івано-Франківської області (вул. Грушевського, 21, каб. 640, білий будинок, з 11.00 до 17.00). 

 

НА ТЕЛЕБАЧЕННІ СТАРТУЄ ТЕЛЕПРОЕКТ "Молода сім'я Прикарпаття"

Головним призом телевізійного проекту є однокімнатна квартира в
місті Івано-Франківську від будівельної компанії "Мельник". Також на 
учасників чекають багато інших цінних призів та подарунків.
В телепроекті можуть взяти участь сім'ї (батьки до 35 років і хоча б
одна дитина від 3 років), які проживають в Івано-Франківській області,
заповнили анкету і надіслали презентаційне відео про себе.

Кожного місяця сім’ї-учасники будуть проходити певні тури та завдання (спортивні, художні, інтелектуальні), після яких у фінал увійде п'ятірка найкращих. Саме вони боротимуться за головний приз – однокімнатну квартиру в Івано-Франківську.

Метою телепроекту є пропаганда цінностей сім'ї та здорового способу життя в молодіжному середовищі, підготовка молоді до сімейного життя, поширення національних сімейних традицій. 


 

Новорічний корпоратив 2012

Працівники будівельної компанії "Мельник" провели старий рік і зустріли новий 2012 рік!  На святі пригадували все, що відбувалося в житті компанії протягом року, загадували бажання на новий рік, вітали один одного і просто весело відпочивали. Гостей свята розважали "Хлопці по виклику", які своїми жартами і конкурсами створили неперевершену новорічну атмосферу.

 alt

 

Детальніше...

 

Наша реклама в пресі - НАЙКРАЩА!

В Івано-Франківську відбувся перший регіональний конкурс візуальної реклами “ФАМА” в рамках Конференції для бізнесу BizCamp-2011. Учасниками конкурсу стали як замовники рекламних послуг, так і професіонали рекламного ринку.

Наша будівельна компанія здобула перемогу в номінації "РЕКЛАМА В ПРЕСІ".

alt

Детальніше...

 
Більше статтей...

Наші проекти