M Group Development
fraza-11.jpg


Де ми будуємо


Партнери:

Події

Конкурс на кращий дизайн офісу!


alt

 

Детальніше...

 

Перші переможці отримали призи від компанії «Мельник»

Триває конкурс від будівельної компанії «Мельник» та газети «Репортер». Головний приз — поїздка на двох до Об'єднаних Арабських Еміратів. Зараз завершився перший етап конкурсу і визначились перші переможці.

Конкурс триватиме до травня 2012 року. Щомісяця шляхом жеребкування ми визначатимемо трьох переможців, які отримають невеликі, але приємні подарунки та автоматично потраплять до фінального розіграшу.

 

8 липня 2012 року в Івано-Франківську відбулося "Свято щасливої сім’ї"


alt

Програма свята

 

Детальніше...

 

Кличе зелена неділя 2012

03-04 червня 2012 року в селі Рівня Рожнятівського району проходив VІ Прикарпатський фольклорно-етнографічний фестиваль лемківської культури «Кличе Зелена неділя».

Кілька тисяч учасників і гостей з різних областей України та з Польщі, Словаччини, США демонстрували культурну і духовну спадщину етнічних українців – лемків-русинів, бойків, надсянців, холмщаків, підлящиків, які, попри виселення з етнічних українських земель, не втратили самобутню говірку, пісні, фольклор.

За словами голови регіонального лемківського товариства «Бескидське земляцтво» Юрія Марканича, фестиваль не випадково проходить у дні Зелених свят, адже саме у час такого релігійного свята у 1944 році розпочалося насильницьке виселення етнічних українців-лемків з території Польщі.

Будівельна компанія "Мельник" вже вдруге виступила офіційним партнером фестивалю. Директор компанії Іван Мельник, який є онуком депортованих лемків, вважає, що подібні заходи дозволяють вже впродовж багатьох років збирати українців з різних куточків нашої країни та іноземних держав; не забувати ті трагічні часи та поширювати лемківські традиції серед молодого покоління.

 

alt

 

14-й чемпіонат України з джиу-джитсу

21 квітня 2012 року в Івано-Франківську під егідою Національної асоціації джиу-джитсу України відбувся 14-й чемпіонат України з джиу-джитсу.

 Будівельна компанія «Мельник» виступила офіційним партнером даного чемпіонату. За словами директора компанії Івана Мельника, такі заходи слід проводити і підтримувати, адже  сьогодні наші молоді спортсмени готові гідно представляти не тільки Івано-Франківськ, а й всю Україну на подібних змаганнях.

 

alt

Детальніше...

 
Більше статтей...

Наші проекти