M Group Development
fraza-6.jpg


Де ми будуємо


Партнери:

Публікації


Все тільки починається: будівельна компанія "Мельник" святкує 3 річницю!

Усе тільки починається: будівельна компанія "Мельник" святкує 3 річницю!


15 липня наша компанія відзначає три роки від заснування. Вже стало щорічною традицією ділитися своїми здобутками та планами з клієнтами, партнерами та мешканцями міста. Ми розуміємо, що в наших будинках житиме лише невелика частина франківців. Але ж і решта — усі, хто живе в місті та щодня ходить його вулицями, є причетними до нашої діяльності, до нашої компанії, до розбудови нашого Івано-Франківська. Ми прагнемо, щоб кожен зведений нами будинок став його окрасою. З самого початку існування будівельної фірми ми обрали стратегію лідерства за якістю, яка вимагає дотримання високих стандартів у будівництві та постійного удосконалення. І, пройшовши трирічний шлях у будівельній справі, впевнено заявляємо, що все лише починається — у нас уже є великі досягнення, але ми йдемо вперед і маємо потенціал для розвитку. Кожен наш об’єкт є особливим, має своє обличчя, ім’я, унікальність.

 

Останнє оновлення (Понеділок, 15 липня 2013, 11:48)

Детальніше...

 

Ринок житла

У БУДІВЕЛЬНИКІВ КОЖНА КОПІЙКА НА РАХУНКУ

БізнесMAN - грудень - 2012 - С.24 

alt 

Ринок житла по-троху приходить до тями після серйозного потрясіння кризи 2008-2009 рр. Не всі компанії зуміли пережити цей період і зійшли з ринку, залишаючи за собою судові позови та розчарованих покупців. Залишились сильні, перевірені і стабільні.  Обвал ринку дав добрий урок як забудовникам, так і їх клієнтам. У ті «золоті до кризові часи» будівельні фірми реально не знали, що робити з величезною сумою грошей, тому вкладали їх у все підряд: автівки, дачі, земельні ділянки. А люди особливо не розбирали куди вкладати, головне, щоб дешевше, адже ціни постійно зростали. Сьогодні ж у будівельників кожна копійка на рахунку, а споживачі стали обережнішими і обізнанішими, і звичайно, їх стало врази менше, такого рівня попиту, який був до 2008 року, експерти не прогнозують на найближчі роки.

 

Останнє оновлення (Понеділок, 15 липня 2013, 11:24)

Детальніше...

 

Компанія «Мельник»: Будинки, в яких хочеться жити!

КОМПАНІЯ «МЕЛЬНИК»: БУДИНКИ, В ЯКИХ ХОЧЕТЬСЯ ЖИТИ!

Репортер. - № 30. - 2012. - С.16 

У наших планах на майбутнє — продовжувати наполегливо працювати та підтримувати цікаві проекти. А сьогодні ми зводимо красиві й сучасні будинки та пишаємося тією якістю, якої досягли у будівництві.

 

Останнє оновлення (Вівторок, 21 серпня 2012, 17:46)

Детальніше...

 

Будівельна компанія «Мельник» відзначила другу річницю діяльності

ДІМ, В ЯКОМУ ХОЧЕТЬСЯ ЖИТИ

Будівельна компанія «Мельник» відзначила другу річницю діяльності

Галицький кореспондент. - №30. - 26 липня 2012р.- С.14 

15 липня наша будівельна компанія відзначила другу річницю свого заснування. Здається, що зовсім недавно відсвяткували першу, а вже минув рік, який для компанії був досить плідним.

Наша компанія може похвалитися першим будинком, введеним в експлуатацію. Це будинок на Вовчинецькій, 207. Він не тільки став нашою візитівкою, він  визначив нові стандарти будівництва на ринку житла Івано-Франківська.

Останнє оновлення (Вівторок, 21 серпня 2012, 17:44)

Детальніше...

 

версаль червень

КРАСИВОМУ МІСТУ - КРАСИВІ БУДИНКИ!

Версаль - №3 червень-липень 2012 - С. 120-121  

 

Останнє оновлення (Четвер, 07 червня 2012, 09:55)

 
Більше статтей...

Наші проекти