M Group Development
fraza8-b.jpg


Де ми будуємо


Партнери:

Публікації


Гість тижня - Оксана Мельник

 ГІСТЬ ТИЖНЯ - ОКСАНА МЕЛЬНИК

http://molodizhka.if.ua 

 Викладач маркетолог ПВНЗ «Галицька академія», заступник директора будівельної компанії «Мельник», член журі Івано-Франківського відбору на участь у півфіналі «Міжнародного конкурсу дитячої пісні «Євробачення 2011», одружена, кредо в житті – «Людина має робити те, що приносить задоволення. А якщо робота перетворюється на муку, то треба змінювати роботу!»

Останнє оновлення (Вівторок, 17 травня 2011, 08:10)

Детальніше...

 

Два вікна для садочка

ДВА ВІКНА ДЛЯ САДОЧКА

 Репортер. - № 11 (513). - 2011. - С.5

Дитячий садок «Теремок», що розташований у парку імені Шевченка в Івано-Франківську, давно потребував такої допомоги. Днями начальник управління освіти і науки ОДА Зінаїда Болюк, яка виграла у конкурсі «Репортера» нове металопластикове вікно від будівельної компанії «Мельник», вирішила передати його дитсадку. А офіційний спонсор нашого конкурсу компанія «Мельник», у свою чергу, додала ще одне.

Останнє оновлення (П'ятниця, 18 березня 2011, 10:40)

Детальніше...

 

Рецепти доброго вікна

РЕЦЕПТИ ДОБРОГО ВІКНА

Репортер. - № 10 (512). - 2011. - С.17 

Наша оселя – це те місце, де живеш, куди приходиш відпочити після виснажливого робочого дня. І так хочеться, щоб у домі було затишно. Кожен створює власний комфорт за своїм смаком і фінансовими можливостями. Деякі речі купуються на короткий термін, а деякі служать роками. Аби зробити наше помешкання світлим, теплим і затишним, потрібно ретельно підходити до вибору вікон.

Нині на ринку металопластикових вікон споживачам пропонують різноманітні варіанти: вітчизняні, іноземні, білі, кольорові, тоновані, дзеркальні, дешеві, дорогі. Такий широкий вибір, та ще й підкріплений безкінечним потоком реклами, може стати справді великою проблемою для покупця, який прагне купити швидко, якісно та недорого.

Останнє оновлення (Понеділок, 23 травня 2011, 10:57)

Детальніше...

 

У новобудовах міста переважають одно- та двокімнатні квартири

За інформацією головного управління статистики, за 2010 рік в Івано-Франківську та селах, підпорядкованих міській раді, ввели в експлуатацію 2 806 квартир загальною площею 202 700 м2, у тому числі в обласному центрі — 2 197 квартир загальною площею 160 500 м2.

Обсяги введеного житла у цілому зросли на 4,5% порівняно з 2009 роком, у тому числі в Івано-Франківську — на 3,3%, у сільській місцевості — на 9,3%.

В основному вводилися в експлуатацію багатоквартирні будинки. Найбільше збудовано дво- та однокімнатних квартир. Так, їхня сумарна частка в загальній кількості квартир склала майже 80%. Середній розмір помешкання в місті склав 72 м2, тоді як по області цей показник — 108 м2.
 

Джерело: "Репортер"  www.report.if.ua 

 

Ринок житла: виживає сильніший

РИНОК ЖИТЛА: ВИЖИВАЄ СИЛЬНІШИЙ

 Репортер. - № 50 (501). - 2010. - С.6

Купівля помешкання – одна з найважливіших справ у житті багатьох людей. Саме

тому з цією подією пов’язано безліч запитань, вагань та сумнівів. І хоча

процес сам по собі виглядає надзвичайно просто – прийшов, побачив і купив –

насправді все значно складніше. 

Ситуація на ринку нерухомості Прикарпаття нарешті стабілізувалася.

Останнє оновлення (П'ятниця, 24 грудня 2010, 13:17)

Детальніше...

 
Більше статтей...

Наші проекти