M Group Development
fraza1.jpg


Де ми будуємо


Партнери:

Публікації


КОМПАНІЯ «МЕЛЬНИК»: ПЕРШИЙ РІК – ПЕРШІ ЗДОБУТКИ

КОМПАНІЯ «МЕЛЬНИК»: ПЕРШИЙ РІК – ПЕРШІ ЗДОБУТКИ

 Репортер. - № 28 (530). - 2011. - С.19

 

Можна довго розмірковувати і сперечатись про те, наскільки малим чи великим є термін в один рік. Звісно, для історії – це практично мить. А от для людей, які щойно стали батьками, мабуть, один із найдовших періодів у житті. І для новоствореного підприємства перший рік найчастіше буває вирішальним: або початком чогось великого, або безславним кінцем.

Останнє оновлення (Понеділок, 18 липня 2011, 13:16)

Детальніше...

 

ДОВІРА ЛЮДЕЙ — ПОНАД УСЕ: БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ “МЕЛЬНИК” ВІДЗНАЧАЄ ПЕРШУ РІЧНИЦЮ

ДОВІРА ЛЮДЕЙ — ПОНАД УСЕ: БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ “МЕЛЬНИК” ВІДЗНАЧАЄ ПЕРШУ РІЧНИЦЮ

 Галицький кореспондент. - №28 (307). - 14 липня 2011р.- С.3

 

Літня пора - це передовсім довгоочікувана відпустка десь на морі чи в горах. Ділова активність знижується, бо і клієнти, і працівники фірм, і керівництво рушають на відпочинок. Втім, для декого літо відкриває нові можливості і дає нові старти. Так, минулого року, 15 липня, в Івано-Франківську було засноване нове підприємство - будівельна компанія «Мельник». Це могло б здатися досить ризиковою затією, адже місцевий ринок нерухомості ледве оговтувався після кризи, яка серйозно вдарила по забудовниках, не всі з яких і донині повернулися у звичне русло роботи. Але підсумки річної діяльності будівельної компанії "Мельник" свідчать, що розрахунок виявився правильним. Секрет успіху криється у чіткій і зрозумілій стратегії бізнесу, автором якої є сам засновник будівельної компанії - Іван Михайлович Мельник. Як починати справу "з нуля" і завоювати довіру клієнтів, пан Іван розповів читачам газети.

Останнє оновлення (Понеділок, 18 липня 2011, 13:11)

Детальніше...

 

Як зекономити на купівлі житла

ЯК ЗЕКОНОМИТИ НА КУПІВЛІ ЖИТЛА

Репортер. - № 28  (530). - 2011. - С.6 

Якщо плануєте придбати житло, то можете робити це саме зараз. Бо після економічної кризи ціни на будівельному ринку в Івано-Франківську стабілізувалися. У покупців був час придивитися до забудовників, зробити висновки, якому з них варто довірити свої кошти, а з якими працювати не слід.

Останнє оновлення (Понеділок, 18 липня 2011, 13:03)

Детальніше...

 

Молодий лідер Прикарпаття - 2011

МОЛОДИЙ ЛІДЕР ПРИКАРПАТТЯ  - 2011

molodizhka.if.ua

24 червня 2011 року під час урочистого засідання координаційної ради з питань молодіжної політики, яке відбулося в обласній державній адміністрації, та з нагоди відзначення в області Дня молоді, за вагомий внесок у реалізацію державної молодіжної політики 29-м молодим особам було вручено грамоти голови обласної державної адміністрації, голови обласної ради, та грошові премії. Відзначено молодих людей у 18 номінаціях відзнакою «Молодий лідер Прикарпаття - 2011», а також проаналізовано реалізацію державної молодіжної політики на Прикарпатті.

Більше читати тут 

Останнє оновлення (П'ятниця, 01 липня 2011, 10:54)

 

Рухлива нерухомість

РУХЛИВА НЕРУХОМІСТЬ

Галицький кореспондент. - №24 (303). - 16 червня 2011р.- С.6-7

На житловому ринку Івано-Франківська почалося післякризове пожвавлення

«Теплі» вікна, щоби скло мало спеціальне оптичне покриття. Стіни без «містків холоду», щоби утеплювач фасаду не тонше 80 мм охоплював віконні та балконні пройми. Екологічно чисті матеріали, які збережуть оптимальні кліматичні умови в квартирі. Гараж на поверсі, консьєрж у під'їзді, камери по периметру, спортзал у цоколі та зимовий сад на даху. Сам будинок - у зеленій зоні, поруч - школа, дитсадок, магазин, стадіон і добрі сусіди... Такі вимоги до житла є цілком обґрунтовані, адже вони визначають ціну квадратних метрів у міських новобудовах. Приємно, що віднедавна ці вимоги стали досяжними. Після того, як криза потрясла будівельною галуззю Івано-Франківська, забудовники готові задовольняти очікування клієнтів. Комфорт та безпека як типова пропозиція плюс індивідуальний підхід у деталях - актуальна тенденція на ринку житла.
Вимагайте, і буде вам

Останнє оновлення (Субота, 18 червня 2011, 09:31)

Детальніше...

 
Більше статтей...

Наші проекти