M Group Development
fraza-6.jpg


Де ми будуємо


Партнери:

Від тепер зелені дахи можна буде побачити не лише в Сан-Франциско, Торонто, Цюріху, Лондоні чи Мадриді. Це стане можливим завдяки сучасній світовій технології експлуатованих дахів від будівельної компанії "Мельник". Івано-Франківськ вже скоро зможе похвалитися своїми зеленими дахами багатоповерхівок, адже вперше в нашому місті будівельна компанія "Мельник" запроваджує нову технологію облаштування дахів всіх своїх новобудов. Будівельна компанія перейняла у своїх чеських колег сучасну європейську технологію експлуатованих мембранних дахів. Це дахи, на яких можна створювати різноманітний ландшафтний дизайн: садити газон, дерева, декоративні рослини, в той час дахи високонадійні та мають необмежений термін експлуатації.

Детальніше...

 

Європейський city

Натисніть на зображення для збільшення

 

Новий центр Пасічної

Натисніть на зображення для збільшення

 

Будівельна компанія «Мельник»: гарантія європейської якості будівництва!

Будівельна компанія «Мельник» цьогоріч відсвяткувала свою четверту річницю і за час існування стала визнаним лідером будівельного ринку нашого краю за якістю зведеного житла. Секретом такого стрімкого успіху є стратегія якості, витримана на кожному етапі будівництва: від закладання фундаменту до благоустрою прибудинкової території. Будівельна компанія «Мельник» пишається тим, що запровадила нові, підвищені стандарти будівництва в Івано-Франківську.

Придбавши квартиру від «Мельник», можна відразу планувати найближчий переїзд і новосілля. Квартира, яку отримує клієнт, потребує мінімального ремонту і фінансових вкладень. Квартири зводяться швидко та переплановуються безкоштовно за бажанням покупців на етапі будівництва поверху.

Детальніше...

 

Олена Кулик: «Якщо є рай на землі, то це — Емірати»alt

Переможниця конкурсу від будівельної компанії «Мельник» та «Репортера» Олена Кулик нещодавно повернулася з відпочинку в Об’єднаних Арабських Еміратах.


Нагадаємо, саме путівка на двох до ОАЕ була головним призом вікторини, яка цілий рік тривала серед читачів газети.

— Пані Олено, як враження?

— Дуже позитивні, ніби побувала у казці. Це взагалі була моя перша поїздка за кордон, та ще й так далеко. Ми тиждень провели у Шарджі — це сусідній емірат з Дубаями, мали екскурсію в ті ж Дубаї, а ще я їздила на сафарі по пустелі. Скажу зразу, мене найбільше вразили їхні дороги, з доб­рих доріг, напевно, дивуються всі українці. Траси, як дзеркало, розв’язки багаторівневі, машина іде зі швидкістю 160 км і жодної тряски.

 

Детальніше...

 
Більше статтей...

Наші проекти