M Group Development
fraza8-b.jpg


Де ми будуємо


Партнери:

Наше місто

В рейтингу брали участь 50 міст, кожен з яких може претендувати на звання найкращого в державі. Оцінювалися у часники за 50-ти бальною шкалою в 11 критеріях: розвиток інфраструктури, рівень злочинності, екологічна ситуація, інвестиційна і туристична привабливість, рівень безробіття, середня заробітна плата, вартість житла та інші показники. При оцінюванні використовувались дані офіційної статистики по кожному місту, дані профільних міністерств і відомств у містах. Більшість оцінок проводилися з розрахунку на тисячу мешканців.

 

Перше місце Івано-Франківську забезпечили стабільні «четвірки» за всіма критеріями відбору.

 

Окрім безумовної туристичної привабливості Івано-Франківськ вирізняється порівняно великою кількістю навчальних закладів. В місті функціонує 8 державних і недержавних ВУЗів ІІІ і IV рівня акредитації, при тому, що населення Івано-Франківська приблизно становить 240 тисяч людей.

 

Також Івано-Франківськ може пишатися невисоким рівнем злочинності. Станом на 1 травня 2007 року, міліція відрапортувала, що на кожну тисячу мешканців міста приходиться лише 7,6 злочинів. Для порівняння, в інших українських містах цей показник інколи сягає 27.

 

Для життя Івано-Франківськ вигідний завдяки відносній дешевизні житла.

 

В рамках дослідження, також виявлено декілька переможців в додаткових номінаціях. Київ став найпривабливішим містом України для інвестицій, Переяслав-Хмельницький – екологічно чисте місто з найдешевшим житлом, в Одесі найнижчий рівень безробіття, в Сімферополі найдешевші комунальні послуги, Коломия (Івано-Франківська область) – найбезпечніше місто, в Енергодарі (Запорізька область) найкраще розвинена інфраструктура, а Судак – місто з найвищим культурним потенціалом.

 

Офіційний сайт міста Івано-Франківська

 

Наші проекти