M Group Development
fraza-12.jpg


Де ми будуємо


Партнери:

Публікації

Усе тільки починається: будівельна компанія "Мельник" святкує 3 річницю!


15 липня наша компанія відзначає три роки від заснування. Вже стало щорічною традицією ділитися своїми здобутками та планами з клієнтами, партнерами та мешканцями міста. Ми розуміємо, що в наших будинках житиме лише невелика частина франківців. Але ж і решта — усі, хто живе в місті та щодня ходить його вулицями, є причетними до нашої діяльності, до нашої компанії, до розбудови нашого Івано-Франківська. Ми прагнемо, щоб кожен зведений нами будинок став його окрасою. З самого початку існування будівельної фірми ми обрали стратегію лідерства за якістю, яка вимагає дотримання високих стандартів у будівництві та постійного удосконалення. І, пройшовши трирічний шлях у будівельній справі, впевнено заявляємо, що все лише починається — у нас уже є великі досягнення, але ми йдемо вперед і маємо потенціал для розвитку. Кожен наш об’єкт є особливим, має своє обличчя, ім’я, унікальність.

 

  Будинок на Вовчинецькій уже перейшов у статус житлового комплексу, адже завершено три черги будівництва, а четверта — на етапі проектування. Він має горде ім’я — «Prime — Перший», а нам є, чим пишатися, адже в першій черзі будинку вже живуть щасливі мешканці. Незабаром заселиться і друга, а у третій черзі нині проводяться внутрішні роботи, а також робиться ремонт у нашому новому просторому офісі, який розташується на першому й цокольному поверхах. 

alt

Мікрорайон «Європейський city» — другий об’єкт, він розташований на вулиці Симоненка. Там уже зведено п’ять під’їздів, три будуються, і все це — за півтора роки! Взагалі мікрорайон складатиметься із трьох житлових комплексів (25 під’їздів) з великим двором, парковкою, дитячим майданчиком. Крім того, передбачена розвинута торговельно-розважальна інфраструктура: супермаркет, фітнес-центр, заклади харчування.

alt

alt

«Сади сакури» — житловий комплекс на Хоткевича. Таке ім’я він отримав неспроста. Адже на одному із будівельних форумів у відгуках ми прочитали, що люди бачать у ньому елементи східного стилю. Тож одразу виникла ідея висадити у дворі дерева сакури, які, крім своєї краси та аромату, найбільше відповідають корпоративному — червоно-білому стилю компанії «Мельник». Хочеться зауважити, що минулого року в цей же час ми лише планували будівництво цього будинку, а сьогодні він уже стоїть зведений. Будемо триматися так і надалі — будувати не лише якісно, але й швидко.

alt

Житловий комплекс «РіверПарк» зводиться на вулиці Галицькій. Він розташований у мальовничій місцевості, на березі Бистриці Солотвинської, поруч із парковою зоною. Будуючи цей об’єкт, ми руйнуємо стереотипи, адже пропонуємо якісне та комфортне житло поруч із центром міста та парковою зоною — за низькою ціною. У «РіверПарку» — 115 комфортних квартир із панорамою на центральну частину Івано-Франківська та річку, підземний паркінг, великий торговий центр «RiverПарк» з продуктовим супермаркетом, фітнес-центром, кав’ярнею, дитячою розважальною зоною та парковкою на 120 авто.

alt

Попри будівництво, ми співпрацюємо з молодіжними організаціями, активно підтримуємо та спонсоруємо різноманітні спортивні, культурні й мистецькі заходи. Так, переможці соціального проекту «Молода сім’я Прикарпаття» отримали від нас у подарунок квартиру. Переможці конкурсу в газеті «Репортер» — путівку на двох до Об’єднаних Арабських Еміратів. Минулого ігрового сезону ми взяли під опіку жіночий баскетбольний клуб «Франківськ», який грає у Вищій лізі. Дівчата відіграли сезон 2012-2013 років хоч і не дуже результативно, проте не раз давали бій фавориткам ліги. Приємно, що наша праця була оцінена зі сторони, й компанія Мельник» стала лауреатом проекту «Тріумф десятиліття» у номінаціях «Будівельна компанія десятиліття» та «Соціально-відповідальне підприємство». Наш директор отримав нагороду «Молодий лідер Прикарпаття» у номінації «Меценат». Також ми увійшли до незалежного рейтингу «Ділова Івано-Франківщина» як провідна компанія краю. Усіма своїми здобутками ми перш за все завдячуємо нашому колективу, який і в будні, і у вихідні готовий працювати на благо компанії та міста. Ми вдячні усім своїм партнерам за співпрацю та розуміння. Наша діяльність була б неможливою без довіри й поваги наших клієнтів. Ми цінуємо це та прагнемо розвивати й підтримувати щирі взаємостосунки.

З повагою, Оксана Мельник, заступник директора компанії

 

Наші проекти