M Group Development
fraza-12.jpg


Де ми будуємо


Партнери:

Публікації

КОМПАНІЯ «МЕЛЬНИК»: БУДИНКИ, В ЯКИХ ХОЧЕТЬСЯ ЖИТИ!

Репортер. - № 30. - 2012. - С.16 

У наших планах на майбутнє — продовжувати наполегливо працювати та підтримувати цікаві проекти. А сьогодні ми зводимо красиві й сучасні будинки та пишаємося тією якістю, якої досягли у будівництві.

 

 15 липня наша будівельна компанія відзначила другу річницю свого заснування. Здається, що недавно тільки відсвяткували першу, а насправді минув рік, який був для нас дуже плідним.

«Мельник» може похвалитися першим будинком, введеним в експлуатацію. Це сучасний багатоквартирний дім на Вовчинецькій, 207. Він став нашою візитівкою і визначив нові стандарти будівництва на ринку житла Івано-Франківська.

Нашим прагненням є будівництво затишного дому, а не просто квадратних метрів. Тому ще в процесі проектування, не кажучи про будову, ми думаємо про те, як там житиметься людям. Найбільшою проблемою новобудов є шумний ремонт у сусідів, які довбають стіни перфоратором для перепланування квартири чи для розведення електрики та опалення. Ми позбавили своїх клієнтів цих незручностей, адже переплановуємо та розводимо опалення та електрику за побажаннями власників квартир на етапі будівництва.

Ще один неприємний етап ремонту — заливання стяжки, що потребує замішування цементного розчину, а потім ретельного прибирання. Ми ж практикуємо заливання вирівнюючої, так званої «сухої» стяжки — за технологією під неї настилається шар пінопласту.

Квартира, яку отримує наш клієнт, — світла та простора, оскільки на стіни машинним методом наноситься гіпсова штукатурка, яка в кінцевому результаті біла та рівна. Така квартира перед заселенням потребує мінімального ремонту: декорування стін, підготовки стелі, настилання підлоги, викладання керамічної плитки.

Хочеться звернути увагу на двері та вікна. Двері — броньовані, українського виробництва, із двостороннім ламінуванням (зовні червоні, а зсередини світлий дуб). Вікна — п’ятикамерні, з енергозберігаючим склопакетом, також мають двостороннє ламінування, як і двері.

Житло від будівельної компанії «Мельник» обирають люди, які, придбавши квартиру в новобудові, не хочуть замінювати вікна та двері, рівняти стіни й підлогу, робити будь-яке перепланування.

А щоб потрапити до квартири, спочатку треба зайти у під’їзд. Можемо сказати впевнено, що таких під’їздів у новобудовах Івано-Франківська немає: на стінах триколірна об’ємна фарба, на підлозі якісна плитка, поручні з нержавіючої сталі, світильники бра на стінах, на кожному поверсі — камери відеоспостереження.

Усі перелічені види робіт виконуються у всіх будинках компанії «Мельник», незалежно від району їх розташування.

Повертаючись до того, що ми встигли зробити за два роки, хочеться сказати, що наші будівельні майданчики працюють шість днів на тиждень у дві зміни (крім релігійних свят і днів з непридатними для будівництва погодними умовами). У будинку на Вовчинецькій, як і планувалось, введено в експлуатацію перший під’їзд, вже зведено, перекрито, засклено і декоровано другий під’їзд, всередині наноситься гіпсова штукатурка, розводиться електрика. У найближчих планах — зведення третього під’їзду, де розташується новий просторий офіс компанії.

Інший будівельний об’єкт компанії — житловий комплекс «Європейський» (вісім під’їздів). На сьогодні зведено два під’їзди, розпочато монтаж вікон, ведеться будівництво трьох наступних під’їздів. Вікна у будинках комплексу мають дзеркальне бельгійське скло. Також комплекс «Європейський» особливий тим, що в ньому запроектовано дуже великий двір з дитячими та спортивними майданчиками й безкоштовними місцями для паркування. Такі двори могли собі дозволити лише за радянських часів, а зараз навпаки — спостерігається тенденція до забудови вже існуючих двориків.

Найновіший наш об’єкт — на вулиці Хоткевича. Це буде двопід’їздний будинок із закладами торгівлі на першому та нульовому поверхах. Його поява має прикрасити цей житловий мікрорайон, адже його будівництво розпочинається на місці хаотично закладеного та не надто естетичного ринку.

Всі наші будинки проектуються одним з найкращих архітекторів міста та мають свій упізнаваний стиль: поєднання корпоративних кольорів (білий, сірий, червоний), багато скляних елементів різних форм.

Протягом року ми вже традиційно підтримували різноманітні громадські заходи: чемпіонат з джиу-джитсу, лемківський фестиваль «Кличе зелена неділя», фотоекспозицію «Франківські сім’ї — найщасливіші» в рамках соціального проекту «Свято щасливої сім’ї 2012». Продовжуються зйомки телепроекту «Молода сім’я Прикарпаття», переможці якого отримають в подарунок від нас однокімнатну квартиру. У «Репортері» розпочалася вікторина «Пізнаємо світ разом» — переможець отримає путівку на двох до ОАЕ від нашої компанії.

У наших планах на майбутнє — продовжувати наполегливо працювати та підтримувати цікаві проекти. А сьогодні ми зводимо красиві й сучасні будинки та пишаємося тією якістю, якої досягли у будівництві.

Іван Мельник, директор будівельної компанії «Мельник»

  

Наші проекти