M Group Development
fraza1.jpg


Де ми будуємо


Партнери:

2017 - рік нових грандіозних проектів

Хочете бути лідером на ринку і пережити всі кризи? Просто почніть свій бізнес у кризовий період. Десь так одним реченням можна описати старт та стрімкий розвиток лідера будівельного ринку Прикарпаття, будівельної компанії «Мельник», яка за 6 років своєї діяльності підняла стандарти будівництва на ринку, прикрасила місто сучасними та оригінальними будинками, подарувала затишну і комфортну оселю понад 700 щасливим сім'ям. «Найкращий регіональний забудовник 2016 року», переможець всеукраїнської премії «Український будівельний олімп» , 51 300 квадратних метрів зведеного житла, 7200 квадратних метрів комерційної нерухомості, перша 16-поверхівка в Івано-Франківську, 13 житлових комплексів у різних районах міста, квартири від економ- до еліт-класу для людей з різним рівнем доходів, понад 12 млн. грн. сплачених податків, понад 6,5 млн. грн., вкладених у розвиток інфраструктури міста, працевлаштовано понад 700 працівників – досягнення, якими пишається компанія за свою шестирічну діяльність.

Компанія «Мельник» не підтримала місцеву будівельну традицію зводити окремі будинки на невеликій території, без прив'язки до місцевості, а взяла орієнтацію на зведення житлових комплексів з розвиненою інфраструктурою для максимального комфорту мешканців. Красивий двір з безпечним дитячим майданчиком, вуличними тренажерами, спортивним майданчиком, зеленими газонами і насадженнями, лавочками, з власною охороною і парковкою! Про таке колись можна було тільки мріяти, а сьогодні кожен житловий комплекс компанії передбачає такий двір, в якому є місце і для дитячих ігор, і для відпочинку дорослих.

Незважаючи на складну економічну ситуацію, недосконале законодавство та безпрецедентну корупцію, в 2016 році компанія, крім реалізації своїх відомих об'єктів, займалася розробкою нових грандіозних унікальних інфраструктурних проектів у західному регіоні і не тільки, які прикрасять наше місто, стануть його родзинкою. «Смарагдові вежі» – інфраструктурний проект, що передбачає пішохідний міст між двома торговими комплексами на перехресті вулиць Галицька і Тролейбусна. Одна з найнасиченіших транспортом вулиць отримає пішохідний міст з ліфтами. Міст об'єднає два торгово-розважальні центри загальною площею 15 тисяч кв. м комерційної нерухомості. Два житлові комплекси утворять такі собі «зелені ворота» на одному із в'їздів до міста.

Переглянути більше фото

«Dream Town» («Місто мрії») – житловий комплекс поруч з центральною частиною міста, розміщений на 4 га землі, в межах вулиць Бандери та Коновальця. Візитівкою комплексу стане перша 24-поверхівка – найвищий будинок у західному регіоні. Комплекс передбачає розвинену інфраструктуру, дитячі та спортивні майданчики, відпочинкові зони, паркінги, велосипедні доріжки та дитячий садочок.

Переглянути більше фото

«Престиж таун» – комплекс житлових будинків у районі вулиць Вовчинецька та Хмельницького площею 6 га. Містечко включатиме 16-поверхівку «Престиж хол» з торговим центром і розвинену інфраструктуру – дитячі та спортивні майданчики, відпочинкові зони, паркінги, велосипедні доріжки та дитячий садочок.

Переглянути більше фото

Елітний будинок «Шевченко», розташований на однойменній вулиці, отримає продовження (другу чергу). Будинок виконаний в стилі мінімалізму і гармонійно вписується в архітектуру вулиці, яка поєднує в собі будинки різних стилів та епох. Елітний будинок з підземним паркінгом, затишним двориком, терасами на верхніх поверхах та комерційними приміщеннями на першому поверсі для ведення малого чи середнього бізнесу.

Переглянути більше фото

Попри нові проекти, компанія «Мельник» продовжує роботу над своїми вже відомими франківцям житловими комплексами, які набувають нових масштабів та розширюються. Так, в мікрорайоні «Європейський сіті» розроблено п'ятий комплекс. Тут буде облаштовано ще одне футбольне та баскетбольне поле. Загальна кількість під'їздів «Європейського» зросте з 27-х до 50-ти. Містечко передбачає розвинену інфраструктуру – дитячі та спортивні майданчики, відпочинкові зони, паркінги, велосипедні доріжки та дитячий садочок.

ЖК «Рівер Парк» отримає третій комплекс на 8 під'їздів, загальна кількість яких досягне 20-ти і крім житла, передбачає торговий центр, дитячий майданчик, силові тренажери і футбольне поле.

Телефонуйте в офіс компанії: (066) 299 07 08, (067) 299 07 08, (0342) 50 11 50, наші спеціалісти підберуть для Вас найоптимальніший варіант.

 

Наші проекти