M Group Development
fraza1.jpg


Де ми будуємо


Партнери:

РЕГІОНАЛЬНИЙ ЗАБУДОВНИК РОКУ – БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «МЕЛЬНИК»

Будівельна компанія «Мельник» отримала престижну нагороду – «Український будівельний Олімп 2016» в номінації «Регіональний забудовник року».

alt

Це щорічна всеукраїнська премія, де авторитетна експертна комісія обирає та відзначає нагородами найкращі будівельні компанії.

Будівельна компанія «Мельник» уже понад 5 років реалізовує масштабні проекти, бере активну участь у соціальних проектах, займається благодійністю та меценатством. Клієнти обирають сучасне та якісне житло від компанії «Мельник», яка впроваджує найновіші європейські технології на кожному етапі будівництва.

Всі будинки відповідають найсучаснішим теплозберігаючим та ізоляційним стандартам. Вперше в Івано-Франківську компанія застосовує технологію експлуатованих дахів, які, крім своєї надійності, пристосовані для створення ландшафтного дизайну. І кожен власник житла з терасою може створити свою зелену оазу на даху.

Житлові комплекси з оригінальним дизайном, підземними паркінгами, гаражними комплексами, великими дворами, дитячими, футбольними, баскетбольними майданчиками, квартири «під ключ», перша 16-поверхівка – все це проекти, над якими працює великий колектив будівельної компанії «Мельник» задля комфорту і покращення якості життя своїх клієнтів.

alt


м. Івано-Франківськ, 
вул. Вовчинецька, 207

 

Наші проекти