M Group Development
fraza-4.jpg


Де ми будуємо


Партнери:

Публікації

Від тепер зелені дахи можна буде побачити не лише в Сан-Франциско, Торонто, Цюріху, Лондоні чи Мадриді. Це стане можливим завдяки сучасній світовій технології експлуатованих дахів від будівельної компанії "Мельник". Івано-Франківськ вже скоро зможе похвалитися своїми зеленими дахами багатоповерхівок, адже вперше в нашому місті будівельна компанія "Мельник" запроваджує нову технологію облаштування дахів всіх своїх новобудов. Будівельна компанія перейняла у своїх чеських колег сучасну європейську технологію експлуатованих мембранних дахів. Це дахи, на яких можна створювати різноманітний ландшафтний дизайн: садити газон, дерева, декоративні рослини, в той час дахи високонадійні та мають необмежений термін експлуатації.

Перед введенням дахів в експлуатацію, їх перевіряють на якість виконаних робіт. Поверхню навмисно заливають водою, щоб визначити надійність.

Тепер власники квартир на верхніх поверхах та терас зможуть створити зелену оазу на своїх дахах. Зелені "сусіди" виробляють кисень, милують око і створюють приємну атмосферу в місті.

http://www.melnyk.if.ua

Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 207

Тел./факс 50-11-50

Тел. 066 2990708, 067 2990708

 

Наші проекти