M Group Development
fraza-6.jpg


Де ми будуємо


Партнери:

Запрошуємо відвідати сайт житлового комплексу Capital Towers «Столичні вежі» м. Жешув (Польща)

Capital Towers «Столичні вежі» — грандіозний проект навіть для польського ринку. І все це – у самому серці Жешува, з панорамою на стародавній замок та неподалік Площі Ринок (міської Ратуші). Розташування житлового комплексу Capital Towers «Столичні вежі»Â – зручне та комфортне, адже поруч ­є найбільший торговий центр “Міленіум” та Університетське містечко. А ще мальовнича набережна ріки Вислок — улюблене місце відпочинку місцевих жителів.

Детальніше ознайомитись можна на сайті capitaltowers.pl (в меню є можливість вибрати українську мову)

Україномовний спеціаліст з продажу:

Альона тел. +48 605 824 918 (Viber, WhatsApp)

з 10:00 до 18:00 у будні (український час)

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

MELNYK Group Development - 7 років

 

«Мельник» нагороджує партнерів

Стало приємною традицією нагороджувати наших партнерів почесними та екслюзивними відзнаками. У святковий передноворічний вечір у «Pasage Gartenberg» зібралися важливі для нас люди, щоб разом відсвяткувати сьому річницю будівельної компанії "Мельник".

Наші надійні партнери, друзі та працівники отримали відзнаки, які щорічно спеціально розробляються до святкування. Крім офіційного нагородження, гості змогли насолодитися чудовими виступами зірок: Таяни, гурту "Бадмінтон", Franko Band, а також щедрим фуршетним частуванням.

Детальніше...

 

Проект благоустрою житлового комплексу "River Парк" на вул. Галицька який вже незабаром буде реалізовано компанією Melnyk Group Development.

Детальніше...

 

Новорічний корпоратив

26 грудня відбулося грандіозне святкування 7 років Melnyk Group Development, 3-тя річниця журналу “Like” і Перша річниця журналу “Місто” в ресторані “Pasage Gartenberg”. Корпоратив зібрав працівників, друзів та партнерів компанії Melnyk Group Development та найкращих журналів міста. Окрім смачного фуршету, модного показу, нагородження партнерів та насиченої програми, на заході були присутні і зіркові гості: Franko Band, TAYANNA та гурт “Бамбинтон”.


 

Наші проекти