M Group Development
fraza-12.jpg


Де ми будуємо


Партнери:

Монтаж гумового покриття дитячого майданчика в Європейський city.

У цілому світі ідеальним покриттям для дитячих майданчиків вважається гумове покриття. М’яке і безпечне гумово-каучукове покриття створене для того, щоб перетворити звичайний дитячий майданчик на зону безпеки і комфорту, уберегти малюків від травм.

 

Вітаємо переможців Великодньої акції.

Свої готові Великодні кошики отримали переможці розіграшу (https://www.facebook.com/melnykifua) від БК Мельник. Хай вам смакує! Всіх вітаємо з прийдешніми святами, хай на вашому столі будуть смачні частування, а в серці любов!

 

Будівельна компанія "Мельник" отримала визнання на всеукраїнському рівні

 

РЕГІОНАЛЬНИЙ ЗАБУДОВНИК РОКУ – БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «МЕЛЬНИК»

Будівельна компанія «Мельник» отримала престижну нагороду – «Український будівельний Олімп 2016» в номінації «Регіональний забудовник року».

alt

Детальніше...

 

Родзинкою Івано-Франківська стануть зелені дахи багатоповерхівок

Від тепер зелені дахи можна буде побачити не лише в Сан-Франциско, Торонто, Цюріху, Лондоні чи Мадриді. Це стане можливим завдяки сучасній світовій технології експлуатованих дахів від будівельної компанії "Мельник". Івано-Франківськ вже скоро зможе похвалитися своїми зеленими дахами багатоповерхівок, адже вперше в нашому місті будівельна компанія "Мельник" запроваджує нову технологію облаштування дахів всіх своїх новобудов. Будівельна компанія перейняла у своїх чеських колег сучасну європейську технологію експлуатованих мембранних дахів. Це дахи, на яких можна створювати різноманітний ландшафтний дизайн: садити газон, дерева, декоративні рослини, в той час дахи високонадійні та мають необмежений термін експлуатації.

Детальніше...

 

Наші проекти