(0342) 50-11-50
(066) 299-07-08
(067) 299-07-08

melnyk.if.ua

fraza-1.jpg


Де ми будуємо


Партнери:

Двір про який можна мріяти з'явився в Європейський city

Один з кращих дворів Франківська подарувала БК "Мельник" мешканцям першого комплексу житлового мікрорайону "Європейський сіті". Найбільший дитячий майданчик від українського виробника з гумовим покриттям.

Футбольне поле з штучним покриттям, на якому щодня можуть активно проводити час на свіжому повітрі, як діти, так і дорослі. Приємно спостерігати, як десятки дітей щодня приходять на майданчик, весело і безпечно граються, знаходять нових друзів, активно проводять своє дозвілля.

А яке майбутнє обирете Ви для своїх дітей?

 

Монтаж гумового покриття дитячого майданчика в Європейський city.

У цілому світі ідеальним покриттям для дитячих майданчиків вважається гумове покриття. М’яке і безпечне гумово-каучукове покриття створене для того, щоб перетворити звичайний дитячий майданчик на зону безпеки і комфорту, уберегти малюків від травм.

 

Вітаємо переможців Великодньої акції.

Свої готові Великодні кошики отримали переможці розіграшу (https://www.facebook.com/melnykifua) від БК Мельник. Хай вам смакує! Всіх вітаємо з прийдешніми святами, хай на вашому столі будуть смачні частування, а в серці любов!

 

Будівельна компанія "Мельник" отримала визнання на всеукраїнському рівні

 

РЕГІОНАЛЬНИЙ ЗАБУДОВНИК РОКУ – БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «МЕЛЬНИК»

Будівельна компанія «Мельник» отримала престижну нагороду – «Український будівельний Олімп 2016» в номінації «Регіональний забудовник року».

alt

Детальніше...

 

Наші проекти