M Group Development
fraza1.jpg


Де ми будуємо


Партнери:

Будинки, в яких хочеться жити!

 

Щасливі діти у наших дворах

Ще один чудовий і безпечний дитячий майданчик встановили у дворі будинку на Хоткевича. Сміх, радощі, веселощі - найкращі дитячі миті, які запам'ятаються на все життя. А як проводять час ваші діти?

Детальніше...

 

2017 - рік нових грандіозних проектів

Хочете бути лідером на ринку і пережити всі кризи? Просто почніть свій бізнес у кризовий період. Десь так одним реченням можна описати старт та стрімкий розвиток лідера будівельного ринку Прикарпаття, будівельної компанії «Мельник», яка за 6 років своєї діяльності підняла стандарти будівництва на ринку, прикрасила місто сучасними та оригінальними будинками, подарувала затишну і комфортну оселю понад 700 щасливим сім'ям. «Найкращий регіональний забудовник 2016 року», переможець всеукраїнської премії «Український будівельний олімп» , 51 300 квадратних метрів зведеного житла, 7200 квадратних метрів комерційної нерухомості, перша 16-поверхівка в Івано-Франківську, 13 житлових комплексів у різних районах міста, квартири від економ- до еліт-класу для людей з різним рівнем доходів, понад 12 млн. грн. сплачених податків, понад 6,5 млн. грн., вкладених у розвиток інфраструктури міста, працевлаштовано понад 700 працівників – досягнення, якими пишається компанія за свою шестирічну діяльність.

Детальніше...

 

Як почати бізнес в кризу і стати успішним!

З чого все починалося, про секрети та міфи сім'ї Мельників, а також про скандал за участю керівництва СБУ. Про це знає Оксана Мельник - директор з маркетингу будівельної компанії "Мельник", власниця двох ресторанів, засновниця найпопулярніших журналів "Like" та "Місто", мама і просто щаслива жінка.

 

Вітаємо всіх з Новим роком та Різдвом

 

Наші проекти