M Group Development
fraza-1.jpg


Де ми будуємо


Партнери:

Проект благоустрою житлового комплексу "River Парк" на вул. Галицька який вже незабаром буде реалізовано компанією Melnyk Group Development.

Детальніше...

 

Новорічний корпоратив

26 грудня відбулося грандіозне святкування 7 років Melnyk Group Development, 3-тя річниця журналу “Like” і Перша річниця журналу “Місто” в ресторані “Pasage Gartenberg”. Корпоратив зібрав працівників, друзів та партнерів компанії Melnyk Group Development та найкращих журналів міста. Окрім смачного фуршету, модного показу, нагородження партнерів та насиченої програми, на заході були присутні і зіркові гості: Franko Band, TAYANNA та гурт “Бамбинтон”.


 

Будинки, в яких хочеться жити!

 

Щасливі діти у наших дворах

Ще один чудовий і безпечний дитячий майданчик встановили у дворі будинку на Хоткевича. Сміх, радощі, веселощі - найкращі дитячі миті, які запам'ятаються на все життя. А як проводять час ваші діти?

Детальніше...

 

2017 - рік нових грандіозних проектів

Хочете бути лідером на ринку і пережити всі кризи? Просто почніть свій бізнес у кризовий період. Десь так одним реченням можна описати старт та стрімкий розвиток лідера будівельного ринку Прикарпаття, будівельної компанії «Мельник», яка за 6 років своєї діяльності підняла стандарти будівництва на ринку, прикрасила місто сучасними та оригінальними будинками, подарувала затишну і комфортну оселю понад 700 щасливим сім'ям. «Найкращий регіональний забудовник 2016 року», переможець всеукраїнської премії «Український будівельний олімп» , 51 300 квадратних метрів зведеного житла, 7200 квадратних метрів комерційної нерухомості, перша 16-поверхівка в Івано-Франківську, 13 житлових комплексів у різних районах міста, квартири від економ- до еліт-класу для людей з різним рівнем доходів, понад 12 млн. грн. сплачених податків, понад 6,5 млн. грн., вкладених у розвиток інфраструктури міста, працевлаштовано понад 700 працівників – досягнення, якими пишається компанія за свою шестирічну діяльність.

Детальніше...

 

Наші проекти